 |
Београдски сајам, САТ медиа група и УШЋЕ "Shopping Centar" као пратећу манифестацију 49. међународног салона аутомобила организују ликовни конкурс за децу. Аутомобиле, који су тема конкурса, малишани ће цртати на најразличитије, свакако веома маштовите начине.
Родитељи своје малишане треба да доведу у УШЋЕ "Shopping Centar" у петак, 25. марта и у суботу, 26. марта, од 16 до 20 часова. На овом својеврсном хепенингу деца ће се забавити и засладити, али један од мотива је и подсећање на безбедну вожњу, јер су у незгодама деца увек недужне и невине жртве.
Цртежи ће бити изложени на постављеним паноима, а организатори ће поделити и мноштво награда. Свако дете ће свој рад накнадно добити на кућну адресу.
|